• devlet bahçeli nin afgan mülteciler açıklaması

  12.
  Arkadaşlar devlet bahçeli başından beri aynı şeyi söylüyor. Aslında memleketteki aklı selim herkes aynı şeyi söylüyor. iktidarın her şeye geç ayıkması ülkeyi mahvediyor.

  Yahu Allah rızası için bahçeli'yi dinle sayın cumhurbaşkanım. Adam bas bas bağırdı "bu göç değil istiladır" diye. Doğru! Kemal Kılıçdaroğlu da bağırıyor, ümit Özdağ da, Tanju Özcan da. Bu kadar insan boş yere konuşmuyor. Çok şükür bu sefer erken önlem alıp duvar örüp hendek kazdınız, askerlerimizi koydunuz oraya. Böyle devam edin.

  Suriyelilerin de artık bir an önce gönderilmeleri şart. Biz birbirimizden nefret ediyoruz anlayın artık! Suriyeliler bizden nefret ediyorlar, milli varlığımıza da düşmanlar. Artık gitsinler ülkelerine.
  3 ... ayas yollarini astim da geldim
 • ümit özdağ

  635.
  Aktroller gelip burada oy vereceğini söyleyenleri eksiliyorlar. Geçmiş olsun. Mhp seçmenini de ikna edemiyorsunuz artık. Game over.
  3 -3 ... ayas yollarini astim da geldim
 • bir erkek etrafındaki her kızla seks düşünür mü

  1.
  bir soru cümlesi. arkadaşı olsun veya hoşlandığı kız olsun fark etmez, bir erkek aklından illa ki böyle bir şey geçirir, en azından nasıl olur diye düşünür bence.

  görüşleri alalım.
  3 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • katar ın afgan mültecileri kabul etmesi

  6.
  afgan askerlerin bir kısmı özbekistan'a kaçmış. özbekistan ve tacikistan da sınır kapılarını kapattı. iran ve pakistan da sığınmacı kabul etmek istemediğini belirtti. abd şimdi arap ülkelerine dağıtsın o afganları. çok da sikimizde.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • çay soğuk diyen müşteriyi öldüren cani

  14.
  bulanmadan durulmaz lafını bu ara o kadar çok kullanıyorum ki. her konuda diyorum bunu. türk milleti bu sığınmacılar yüzünden öyle bir felaket yaşayacak ki, sonunda vatanımız tertemiz olacak ama millet de eninde sonunda birbirini sevmeyi öğrenecek.

  senin senden başka kimsen olmadığını gölcük depreminde gördün, van depreminde gördün, izmir depreminde gördün, manavgat'ta yangında gördün, marmaris'te yangında gördün, rize'de selde gördün, kastamonu'da selde gördün. türkiye'nin her yerinden insanlar birbirlerine kenetlendiler.

  doğa seni uyarıyor ama uyanmıyorsun. bir gün seni o öldürmeyi düşündüğün vatandaşın kurtaracak. başka kimse sesini duymayacak. o yüzden muhammed denen, adına hiç yakışmayan hıyar ağası, o emel adlı bacının çayını değiştirip "emrin olur ablam sıcağını getirelim" deseydin o kadıncağız da ölmezdi, sen de babacan ahlaklı bir esnaf olarak hayatına devam ederdin.
  2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • beklenen büyük istanbul depremi

  96.
  Çok büyük acılara gebe olacak. Ülke tarihinin en can yakıcı olayı olacak. Çünkü ülkede herkes bundan etkilenecek.

  Memleketine dönebilecek olan vatandaşlar hiç diretmeden, satıp savıp memleketlerine dönsünler. (Mülkünüzü sakın Suriyeli ve Afganlara satmayın. Hiçbir yabancıya satmayın.)

  Gölcük depremi bile ülkede çoğu kişiyi etkiledi. Allah korusun bu bambaşka bir şey olacak. O zenginleri de etkileyecek. Belki binaları yıkılmayacak ama şehirdeki can pazarı yüzünden kaçamayacaklar.
  3 ... ayas yollarini astim da geldim
 • şırnak ta milletin üstüne ambulans süren suriyeli

  18.
  MHP hiçbir zaman sığınmacıları desteklemedi. Aksine bunun göç değil istila olduğunu söyleyen kişi de bahçeli. MHP'nin cumhur ittifakında olması maalesef her dediğinin olduğu anlamına gelmiyor.

  Suriyelilerin gitmesini istemeyen, entegre diye zırvalayan akp, hdp, gelecek, deva ve iyi Parti'ye oy vermeyerek bu sorunu çözebiliriz. Ayrıca bu partiler tabanlarını da asla dinlemiyorlar. Son ankete göre Ülkenin %92'si sığınmacı konusunda aynı şeyi düşünüyor. Uzun zamandır memlekette neredeyse herkesin üstünde uzlaştığı bir konu olmamıştı.

  Sığınmacı meselesi artık bu ülkenin bütün vatandaşları için en ciddi sorun ve tehlike olmuş durumda. Derhal ülkelerine göndermek için hamle yapılması şart. Kimsenin sabredecek gücü kalmadı.
  2 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • 5 ağustos 2021 meral akşener açıklamaları

  8.
  durumun ciddiyetinin, milletin artık patlama noktasına gelip sığınmacılarla birbirine silah çekecek noktaya geldiğinin farkındaysa "göçmen" diye zırvalamasın. sığınmacı ve göçmen arasındaki farkı öğrensin. milletin sinirlerini germesin. bu kadın bu konuya aylardır sessiz. herkes neyin ne olduğunu görüyor.

  meral akşener bu sorunu niye çözmez biliyor musun? oğlu suriyelileri güya "entegre" etmek için görev yapıyor da ondan. türk milleti nalına mıhına vuran siyasetçi istemiyor! siktir edecek arkadaşım! milletin boğazına kadar geldi!

  al haberi oku:

  https://www.haber3.com/gu...syon-lazim-haberi-6023455
  3 ... ayas yollarini astim da geldim
 • bütün bunların kıyamet alameti olması

  1.
  Özellikle son birkaç yılda Yaşanan her şeyin kıyamet alameti olduğunu düşünüyorum.

  Tecavüz ve cinayetler çoğaldı.
  Salgın hastalık tüm dünyayı kasıp kavurdu.
  Çekirge istilası görüldü.
  Depremlerin sayısı artıyor.
  Dünya çapında söndürülemeyen yangınlar çok arttı.
  Milletler zalim yöneticilerin elinde ah edip çürüyor.
  Ahlak bozuldu, her türlü arsızlık tavan yaptı.

  Sırada ne var? Deccal ve Dabbe mi?
  7 -2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • kalın kaş modası

  90.
  iğrenç moda. ince kaş kadınları kadınsı gösteriyor. 90'larda kadınlar çok daha çekici görünüyorlardı. Gözlerin güzelliğini de ortaya çıkarıyor.
  2 -2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • polisi açık açık tehdit eden akp li mafya

  25.
  Herif deva partisi Ankara il başkan yardımcısı hasan yıldırım'ın kardeşi deniyor.

  Deva ve gelecek'in AKP'den ne farkı var?

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172992/+
  3 ... ayas yollarini astim da geldim
 • yanğınsöndüren teyyare

  5.
  Teyyarenize kurban olsunlar sizin. (Burada gözlerinden kalp fışkıran ifade var.)

  Aşırı tatlı. Bu arada kan çekiyor dedikleri şey gerçekten doğru. Kan çekiyor arkadaşlar.
  ... ayas yollarini astim da geldim
 • dünyanın en miliyetsiz halkı

  2.
  maalesef doğru. milli duygusu sıfır, türklük bilincine sahip olmayan bir halk olduğumuza inanamıyorum. millet zaten bu milliyetsizliğinin bedelini ödüyor.

  azerbaycan türkiye'den kat be kat daha türkçü mesela. adamlar ruslara ve fransızlara rağmen karabağ savaşı'nı türkçülükle kazandı. artık titreyip kendimize dönmemiz gerekiyor.

  ülkedeki kürt kökenli vatandaşlar da ırkçılık yapıp türk kelimesinden bile nefret ettikleri için türkler türk olduklarını söyleyemez hale geldi. yeter! bu coğrafyada devlet kurma hevesine düşerseniz ilk yok olan siz olursunuz. o yüzden türk kimliğinde birleşmek şart.
  6 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • emre kınay ın hiç mi utanmıyorsunuz demesi

  9.
  türk milliyetçiliğinden nefret eden biri olduğu için kendisinden nefret ederim fakat söylediklerinin hepsi doğru.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • rte nin yeniden cumhurbaşkanı seçileceği gerçeği

  9.
  arkadaşlar twitter'da trollük yapan mallara bakmayın. çoğu ya bot hesap ya da belli bir miktarda para alıyor. sadece destek tweeti atıyorlar ama yapılan eleştirilere cevap veremiyorlar. o yüzden boşverin onları.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • 3 ağustos 2021 avrasya seçim anketi

  14.
  Hahahah aktroller gelip eksikediğine göre fena tutuşmuşlar. Kimse sizin mülteci seviciliğinize katlanmak zorunda değil!

  Milletin canı burnuna geldi. Yetti artık!

  Sığınmacıların derhal gönderilmeleri gerekiyor. Bunlar artık bir milli güvenlik sorunu haline geldi.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • 3 ağustos 2021 avrasya seçim anketi

  8.
  Millet bu yangınlar sayesinde iki şeyi çok net anladı:

  1. Kendimizden ve Azerbaycan'dan başka kimse gerçekten bizim derdimize yanmıyor. (yardım gönderen ülkelerden Allah razı olsun ama kardeş gibi olmuyor.)

  2. Sığınmacılar bu ülkede şu an en önemli sorundur. Ormanları yakmaya kalkanlardan ikisi Suriyeli biri Afgan çıktı. Millet zaten patlamak üzere.

  Benim milletim kendi yangınını söndürmeye çalışırken sahillerde nargile içen orospu çocuğu korkak pislikleri bu millet beslemeyecek! Bunu iktidar anlamak zorunda. Millet nefret ediyor, iğreniyor bunlardan. Anlayın artık!
  6 ... ayas yollarini astim da geldim
 • herkes akp düşmanıysa bu kadar oyu nasıl alıyor

  4.
  AMK boomerları var ya. 60-85 yaş arası çomarlar. Aha onların yüzünden işte. Gençlerin de eğitimli olmayanlarının beyni yıkanıyor. Olay bu.
  4 ... ayas yollarini astim da geldim
 • kadının açılmasını bekleyen erkek

  16.
  Boşverin. Kadın açılınca erkek havaya giriyor ve ilişkileri olsa bile kötü davranıyor. Yani kadın açılmamalı.

  Erkekler çakaldır hanımlar. Emin olun ilginizi anlıyoruz. Kendinizi düşürmeyin. ima ediyorsanız edin ama açıkça söylerseniz kovalanacak bir tarafınız kalmaz.

  Erkekler kolay lokma sevmezler.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • türkiye ye yangın söndürme uçağı gönderen ülkeler

  34.
  Arapların ecdadını sikeyim öncelikle.

  Azerbaycan, Ukrayna, ispanya ve Hırvatistan'a teşekkürler.
  3 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • yeni şeyler getiriyorum