• boğa burcu kadını

  977.
  Güzel olan her şeye bayılan kadın türü. Estetik algısı çok gelişmiş olduğu için hep cezbedici olan şeylerin peşindedir. Çünkü boğa Burcu kadını da cezbedicidir. Güzel olurlar ama asıl mesele işveli ve tam bir dişi olmalarıdır.

  Ev dekorasyonu, yemek servisi, takı ve makyaj gibi detaycılık gerektiren konularda muhteşem olmalarının nedeni fazla dikkatli olmalarıdır. Ayrıntılara çok eğilirler.

  Çok şefkatli ve sevecen insanlardır. Kalp kırmayı hiç sevmezler ama damarına basarsanız kırdıkları tek şey kalbiniz olmayabilir. Kimseye saygısızlık yapmaz ama sevmediği kimseyle konuşmak istemez. Yani muhatabını sevmediğini gösterir.

  Sabit karakterlidirler. Bir gün farklı diğer gün farklı olmazlar. Fakat rolleri değişkendir. Yani bahsettiğimiz kadının adı Ayşe olsun. Ayşe bir boğa burcu kadını olarak anne ve babasının yanında evlat olarak en iyisini yapar. Kocasının yanında kadın olarak en iyisini yapar. Evladının yanında da anne olarak en iyisini yapar. Bunu niye anlattım? Çünkü çoğu kadın, anne olduktan sonra kadın olduğunu unutuyor ve kocasına da sanki annesiymiş gibi davranıyor. Bu da evliliğin kardeşliğe dönüşmesine neden olabiliyor. Hah, işte boğa burcu kadını bunu asla yapmaz. Anne olarak görevini yerine getirir ama kadınlığını asla baskılamaz. Zaten onun olayı bu.

  Bunların çoğunda koku fetişizmi oluyor. Parfümü güzel kokan erkekler bunların radarına mutlaka takılıyor. Evlendikten sonra eşlerine en çok parfüm hediye etmelerinin sebebi de bu. Güzel kokudan Aşırı tahrik oluyorlar. Özellikle ağaç özü kokularının afrodizyak etkili olduğunu unutmayın.

  Bir de çok güzel sever bu kadınlar. Seviliyorsanız değerini bilin. Sevgisine aynı şekilde karşılık verirseniz dünyada cenneti yaşatır.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor

  18.
  Abartılacak bir olay değil ama yersiz ve zamansız bir beyanat. Kadın patavatsızlık yapmış.
  2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • philadelphia daki rezil görüntüler

  3.
  ABD'nin bayılacak veya özenilecek bir tarafı yok. Türkiye şu islamcı politikalardan kurtulup fabrika ayarlarına geri döndüğü takdirde dünyadaki pek çok ülkeye her anlamda bin basar.

  Her ülkede bombok tipler var ve bizde de var ama bizim insanımız kimsenin bu şekilde sokaklarda sürünmesine razı olmaz. Özellikle kış aylarında pek çok evsiz vatandaş sosyal hizmetlerin misafirhanelerine yerleştirildi. "Açım" diyeni de ortada bırakmayıp yemek ısmarlarız.

  Fazla bireycilik iyi bir şey değildir.
  9 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • 21 yaşındaki kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı

  20.
  Rezillik diz boyu. Artık evde misafir de ağırlayamayacağız. Kimse çocukluk arkadaşından ve çocuklarının öğretmeninden şüphe etmez ama işte herif pedofil çıkmış. Kim kime güvenebilir lan? Bu ülkede öz evladını istismar eden baba müsveddeleri bile var. Ahir zaman alametleri bunlar.
  4 ... ayas yollarini astim da geldim
 • fahrettin koca nın sapık hayranının vazgeçmemesi

  11.
  kurban olduğum allahım, nasıl bir yokluksa millet koskoca bakana kerkinmek istiyor. tövbe yarabbim.

  türkiye gibi bir ülkede nihal ablanın da talibi olur mutlaka. ne fahrettin sevdasıymış arkadaş!
  4 ... ayas yollarini astim da geldim
 • orospu olmak istiyorum

  52.
  Eniştecimle akşam akşam delirmeler vakasından önce patlayan, internette gördüğüm en komik ve acınası olay. Yalnız bu gavat "karımı s...in" de diyordu. O yüzden crossdresser olmayabilir. Bir de çok tedirgin bakıyordu.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • sevgiliye yarim demek

  5.
  bence bu sözü bir kızın ağzından duyuyorsanız emin olun o kız size deli gibi aşıktır. maalesef hiçbir kızdan duymadım şimdiye kadar.

  çok derin bir kelime.
  2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • kayınpederiyle 20 yıllık ilişki yaşayan gelin

  14.
  (bkz: iğrençsiniz ibneler)

  insan ne kadar iğrenç olur ki oğlunun karısına hallenir! Yuh! Kadın da adam kadar iğrenç. Tamam boynuzlamışsın da bari kayınpederin olmasaydı.

  Ulan var ya, seks işçilerine "orospu" diyenin kalbini kırarım. Asıl orospular "ev hanımı", "anne", "gelin" maskesiyle aramızda dolaşıyor.
  4 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • boşaltım yapmanın en büyük nimet olması

  2.
  Arkadaşlar kesin bilgi. insanoğlu ekmeği, suyu yine bir şekilde buluyor da boşaltım yapamamak kadar kötü bir şey yok. Ölseydim de başıma gelmeseydi dedirtiyor.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • kıl kurdu

  25.
  Ortalığın amına koyan parazit. Dışkınızda beyaz beyaz iplikler gördüyseniz hemen doktora gidin. Amına koduğumun solucanları insanın yemeğine ortak oluyor.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • lilit amed kod adlı kadın teröristin yakalanması

  8.
  Aslen Ermeni olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Lilit adı ermenilerde yaygındır. Gerçek adının hatun olması bir şeyi değiştirmez.

  AMK orospusu! Keşke yakalanmayıp geberseymiş.
  1 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • ağustos 2021 ishal ve kusma salgını

  7.
  Bağırsak kurdu şikayetim var. Ona ek olarak ishal oldum. Yani evet var böyle bir şey. Ayrıca çevremde hiç Afgan görmedim. Bu kadar yaygın olma nedeni içme suyu olabilir.
  2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • akp erdemli kadın kolları tweeti

  3.
  (bkz: başkası adına utanmak)

  Yazık lan. Polise şerefsiz demesi, çemkirme demesi, tükürüğün geliyor demesi nedir peki?

  Toplantılarda Pasta börek yiyip oğlunu kızını işe sokan kadın kolları teyzelerinin zırvası.
  4 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • sema bekmez

  7.
  Bir fotoğraf ve bakışlar her şeyi özetliyor. Ah murat abi ah...

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2178894/+
  5 ... ayas yollarini astim da geldim
 • amca kızıyla karı koca olmak

  7.
  nikah düşse öz bacısına bile sulanacak tipler için sorun yok tabii. amk malları.

  akraba evliliğinden engelli olmasa bile genetik hastalık taşıyan veya zeka düzeyi ortalamanın altında olan birey doğma ihtimali çok yüksektir.

  83 milyon nüfuslu ülkede amcanın kızından başka kız sana varmıyorsa git intihar et zaten.
  3 -2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • 21 ağustos 2021 mamak ta işkence gören kadın

  31.
  Lan o herifin yanında sevgilisi var. ikisi kızı dövüyor. Kız adama salça olmuş olsa (ki daha 15 yaşında) kız kavgası seyrederdik. Bir kıza külodunu çıkar ne demek? Kız üstelik "abi olmaz namusum" diyor. Utanmadan o orospu çocuğunu da savunabiliyorsunuz, pes!

  30 yaşında kazık kadar herifin sevgilisi 17 yaşında. Pedofil birinden söz ediyoruz. Yarı yaşındaki kıza soyun diyen birini sırf erkek diye savunmayı lan! Utanç vericisiniz!
  3 ... ayas yollarini astim da geldim
 • 21 ağustos 2021 abdülkadir selvi tweeti

  8.
  Allahım beni Abdülkadir Selvi olarak yaratmadığın için sana sonsuz şükürler olsun yüce rabbim!

  Herkes bu adamın yerine utanıyor ama bu bir türlü utanıp çenesini kapamıyor. Ya sabır... Her şey ispatlı belgeli.
  2 ... ayas yollarini astim da geldim
 • kuşların götlerinin komik ve tatlı olması

  7.
  Cidden çok tatlı olm. Allah ne güzel yaratmış. Küçücük bebek gibiler.
  3 -1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • 21 ağustos 2021 mamak ta işkence gören kadın

  22.
  iğrendim artık her şeyden. Ülkemizin ve Dünyanın dev bir tımarhane olmasından, kendi sapığımız yetmezmiş gibi bir de ithal etmenizden, her şeyden!

  Umarım o kızcağıza tecavüz etmemişlerdir. Yeni haberleri takip edeceğim.
  1 ... ayas yollarini astim da geldim
 • arapların afgan ve pakilerden daha seküler olması

  5.
  Beyinsiz mevali psikolojisi. Bizim Türklerin bazılarında da var bu. "En çok ben Müslümanım, ben var ya ben, en çok ben islam'a hizmet ediyorum" kafası. Adam niye Türk peygamber gönderilmemiş diye sorgulamıyor.

  iran bile bu Afgan ve pakilerden çok daha seküler emin olun. Farslar Pers kültürüne bağlılar, Azerbaycanlıların da dinle diyanetle çok alakası yok. Türkçüler. Ama evet köktenci olanlar da yok değil.
  3 ... ayas yollarini astim da geldim
 • yeni şeyler getiriyorum